Нова програма навчання: київ та ОН-ЛАЙН

Основи методу символдрами


Київське регіональне відділення Інституту розвитку символдрами та глибинної психології (ІРСГП) у співробітництві з Центорм психології "Mirtus"
запрошує отримати післядипломну освіту "Психотерапевт за напрямом символдрами" або "Консультант за напрямом символдрами" (Кататимно-імагінативної психотерапії)
Що таке символдрама?
Один з напрямов психотерапії, що базується на принципах глибинної психології та системно включає в себе роботу з образами (мотивами) на вільну чи запропановану психотерапевтом тему. Унікальність методу полягає в роботі з імагінаціями ("сновидіннями на яву") щоб дослідити несвідомі бажання, фантазії, внутрішні конфлікти та механізми захисту людини, ресурси, життєві цінності та сценарії особистості.
 • Якість
  Забезпечує м'яке й "екологічне" опрацювання внутрішньопсихічних конфліктів на символічному рівні, сприяє актуалізації внутрішніх психічних ресурсів і творчого підходу у вирішенні
  психологічних проблем.
 • Системність
  Символдрама з успіхом поєднує переваги великого спектру психотерапевтичних технік: классичного й юнгіанського аналізу, поведінкової психотерапії, гуманістичної психології, Еріксонівского гіпнозу й аутотренінгу.
 • Досвід
  Ієрархічно організована і структурована система принципів, правил й інструментів психотерапевтичного застосування
  імагінацій.
 • Ефективність
  Затвердила свою ефективність і входить до переліку психотерапій, які оплачуються лікарняними касами
  в Німеччині.
Унікальність програми
Програма реалізується на базі Інституту розвитку символдрами і глибинної психології (ІРСГП) - офіційного представника й дійсного члена Міжнародного товариства Кататимно-імагінативної психотерапії (МТКІП)
 • Акредитована Українським союзом психотерапевтів (УСП)
  Ми маємо представництво в УСП і співпрацюємо у сфері проведення теоретичних семінарів. Програма підготовки спеціалістів за методом символдрами відповідає вимогам Європейської асоціації психотерапії.
 • Сертифікується IGKIP
  Програма сертифікується Міжнародним товариством Кататимно-імагінативної психотерапії (IGKIP) и дозволяє отримати підсумковий диплом консультанта або психотерапевта за методом символдрами.
 • Має фундаментальну теоретичну й експериментальну базу
  Передбачає засвоєння найбільш науково опрацьованого й системно організованого методу работи з імагінаціями в психотерапевтичнму
  просторі.
Запрошуємо Вас на семінар основного ступеня символдрами
Якщо Ви бажаєте отримати професійну психотерапевтичну освіту, запрошуємо Вас долучитися до першого науково-практичного семінару, де Ви зможете ознайомитися з методом символдрами, відчути на собі роботу з образами й спробувати себе у ролі психотерапевта

Додаткові питання щодо навчання завжди можна поставити поштою

mirtus.psy@gmail.com або телефоном +38 (099) 14 15 387

Семінар: Основний ступінь символдрами
Кількість місць у групі обмежена! Участь можлива лише за попередньою реєстрацією.
Старт нової групи 29 травня 2024 | Київ і он-лайн |Вартість 3000 грн.
Хочу отримувати новини від центра "Mirtus"
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Тільки для учасників цієї освітньої програми!
Бонус від центру "Mirtus"
На момент участі в програмі Ви отримаєте у подарунок від центру "Mirtus" доступ до гугл-диску, на якому розміщені бестселери психологічної літератури.
Оплатити навчання