Практикум "Тіло, як Арт"
Старт 9 травня 2024 / 10 зустрічей он-лайн
Кожного четверга 12:30–14:00 за Києвом
Запрошуємо долучитися до практичного курсу занять "Тіло, як Арт", що допоможе вам краще відчути своє тіло та за допомогою інструментів ImKP та арт-терапії, підсилити власні ресурси. На курсі ви познайомитесь на практиці з техніками концентративного розслаблення (КоЕ), опануєте нові інструменти коучингової роботи, терапевтичної інтервенції з дорослими, дітьми та підлітками, нові мотиви символдрами та арттехніки.

Розклад роботи
Старт 9 травня 2024 - он-лайн - кожного четверга 12:30–14:00 за Києвом - 10 зустрічей
9 травня
9 травня
Поєднання ImKP та аюрведи, елемент “Вода”. Тіло та циркадні ритми. Робота з картами Масару Емоту. Практика глибокого розслаблення та робота з образом кататимної гідротерапії "Вода, що зцілює".

16 травня
16 травня
Психологія творчості та емоції, як основа творчості. Арт-техніка "Карта емоцій". Нейроестетика. Практики глибокого розслаблення та робота з образом "Емоції у вигляді персонажів, рослин чи мінералів"
23 травня
23 травня
Поєднання ImKP та аюрведи, елемент “Земля”. Архетип Аніми та його роль у формуванні особистості. Практики тренування уваги та уповільнення. Робота з картами Таро Богинь. Практика глибокого розслаблення та робота з образом "Дика жінка"
30 травня
30 травня
Дослідження наших потреб. Вправа: «Крамниця з талантами». Практика глибокого розслаблення та робота з образом "Будівництво власної майстерні".
6 червня
6 червня
Поєднання ImKP та аюрведи, елемент “Повітря”. Архетип Анімусу та його роль у формуванні особистості. Елементи роботи з внутрішньою дитиною для пошуку натхнення. Вправа казкотерапії. Практика глибокого розслаблення та робота з образом "Шлях Героя".
13 червня
13 червня
Робота з натхненням. Причини творчого опору. Творчість як внутрішнє свобода. Відсутність творчого життя та його зв'язок з внутрішньою дитиною. Практика глибокого розслаблення та робота з образом "Пташине гніздо".
20 червня
20 червня
Поєднання ImKP та аюрведи, елемент “Вогонь”. Проявлення енергії вогню у нашому тілі. Пітта доша та запалення. Мистецтво приготування їжі. Практика глибокого розслаблення та робота з образом "Літнє сонцестояння".
27 червня
27 червня
Шлях мого митця на курсі. Робота з внутрішнім митцем під час кризи. Архетипи 5-ти елементів через призму творчості та відновлення архетипу Митця. Архетипи 5-ти елементів у позитивному та негативному модусах. Практика глибокого розслаблення та робота з образом "Мандала п'яти елементів як етап єднання".
4 липня
4 липня
Робота з креативністю. Арт-вправа «Кубики патернів». Форми мистецтва та їхній взаємозв'язок з архетипами п'яти елементів. Арткоучинг для клієнтів творчих професій. Практика глибокого розслаблення та робота з образом «Створення ставочку креативності».
11 липня
11 липня
Завершення курсу та підведення підсумків. Робота з тайм-менеджментом та архетипічними помічниками. Практика глибокого розслаблення та робота з образом "Місце мого ресурсу".
Що ви отримаєте
Робота на курсі спрямована перед усім на практичне опанування технік релаксації, на роботу з уявою та техніками арт-терапії, що дозволяють розкрити власний творчий потенціал, розширити можливості у проявленні себе в різних аспектах життя.
Якісне навчання
Ви отримаєте нові знання, які зможете надалі використовувати у практиці психолога
Підтримка
Участь у живій групі забезпечує підтримку у колі однодумців, що підсилює ефективність процесу
Власний досвід
Все, що відбувається на курсі перед усім допомагає вашому психосоматичному балансу
Ведучі програми
  • Катерина Родіна
    Кандидат психологічних наук, психотерапевт за методом символдрами та Імагінативної психотерапії тіла (ImKP), викладачка та супервізорка МОКІП, ІРСГП, УСП, керівниця центру «Mirtus», головна редакторка журналу “Символдрама”.
  • Віталіна Сергеєва
    психолог, консультант у методі символдрама, кандидат у психотерапевти, дитячий терапевт, арттерапевт, коуч, член ІРСГП, координатор освітніх програм центру психології Mirtus
Для кого буде корисний цей курс?
-психологам
-психотерапевтам-символдраматистам
-психологам, які працюють з дітьми та підлітками.
-всім хто хоче доторкнутися до свого внутрішнього митця, розширити власні горизонти, розпочати нову справу та розкрити власний внутрішній потенціал.


Вартість участі у курсі

Вартість одного заняття 550 грн.
При оплаті одразу за весь курс - знижка 10%, вартість 4950 грн. (одно заняття виходить 495 грн.)
Можна оплатити повну суму зі знижкою двома платежами по 2475 грн.
Встигніть зайняти своє місце у групі, бо вона має обмеження!

Як потрапити на курс "Тіло, як Арт"?

Оплатити участь на сайті. Ближче до події ми вишлемо вам на пошту посилання для підключення у zoom.